Wynajem sprzętu budowlanego, ogrodniczego i czyszczącego

  • tel: 507 951 433 / 508 746 069
  • email: kontakt@wypozyczalnia-mermer.pl
  • tel: 507 951 433 / 508 746 069
  • email: kontakt@wypozyczalnia-mermer.pl

O firmie

Geneza firmy

Jesteśmy nową firmą na rynku wypożyczalni sprzętu budowlanego, ogrodniczego i czyszczącego. Oferujemy sprzęt renomowanych marek przydatny w każdym domu, ogrodzie i na budowie.

Firma powstała w 2019 roku a przyczyniła się do tego systematycznie powiększająca się ilość posiadanego przez nas sprzętu, podczas budowy domu oraz prac wykończeniowych i ogrodniczych. Dzięki naszym doświadczeniom wiemy,  jak dużym obciążeniem jest zakup nowych urządzeń, których używa się sporadycznie. Dlatego chcielibyśmy pomóc Państwu w realizacji planów i ograniczyć zbędne wydatki, by mogli Państwo cieszyć się zrealizowanymi pomysłami. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze atuty

Zajmujemy się wynajmem różnorodnego sprzętu budowlanego, ogrodniczego oraz czyszczącego. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Sprzęt, który udostępniamy, jest w 100% sprawny. Decydując się na nasz sprzęt masz pewność, że korzystasz z narzędzi renomowanych marek o wysokiej jakości i solidności.

Szeroka oferta

Posiadamy różnorodne sprzęty umożliwiając zainteresowanym duże możliwości wyboru według własnych potrzeb

atrakcyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny na rynku

wysokiej jakości sprzęt

Udostępniamy tylko sprzęt najwyższej jakości od renomowanych producentów, co gwarantuje solidność i niezawodność użytkowania